Ładnie i modnie… także gdy karmisz piersią

Alicja Konarska/ 26 grudnia, 2015/ MODA/ 0 comments

Kiedy jest się w ciąży i stopniowo twoja garderoba się mocno ogranicza… wręcz marzysz o tym, kiedy będziesz mogła zrobić w szafie totalny remanent i wypełnić ją ładnymi i modnymi ciuchami.  Jeszcze przed rozwiązaniem wyszukujesz sklepy z modną i stylową damską odzieżą takie jak ten https://www.chiclook.pl/. Problem pojawia się w momencie, kiedy jako wspaniała Mama karmiąca piersią, twoja szafa nadal musi być dopasowana do twojego Brzdąca. Ty chcesz wyglądać ładnie i modnie… a twoje dziecko potrzebuje łatwego i wygodnego dostępu do piersi pełnej pysznego mleka. Jedno drugiego nie wyklucza. Ale żeby i Mama i Brzdąc byli w pełni zadowoleni podsuwam kilka modowych rozwiązań aby modne ubrania były też wygodne do karmienia.

zamekZamek z przodu
Idealne rozwiązanie w przypadku sukienek, zwłaszcza tych eleganckich. Ładnie wygląda, a i brzdąc ma łatwy dostęp do mleka.

Oversize
Tego typu bluzki, mają tą zaletę, że nie widać żadnych mankamentów które nam zostały na ciele z okresu ciąży. A nawet brzdąc może się pod nią zmieścić do karmienia. 😀

Asymetryczne
Wolisz bluzki bardziej dopasowane? Możesz wykorzystać asymetryczne kroje  dłuższym tyłem. Nawet jeśli podciągniesz nieco przód bluzki do karmienia, twoje plecy i nerki na tym nie cierpią.

elegancka koszula damska1Koszule
Mogą być eleganckie albo bardziej luzackie, ale dzięki guzikom mamy pełną kontrole nad tym ile naszego ciała widać na zewnątrz. Może to być seksowny dekolt, szczelne zapięcie pod szyje… lub pierś na wierzchu dumnie karmiąca brzdąca.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*