Alicja Konarska/ Maj 15, 2017/ PO MOJEMU/ 0 comments

Dom, to nie tylko miejsce w którym jemy i śpimy, to nasz kawałek świata. To miejsce, które jest widoczną częścią naszego wnętrza. Pokazuje co lubimy, czym się interesujemy… a, że każdy z nas jest unikatowy to takie też chcielibyśmy mieć wnętrze naszego domu czyż nie?

Ciekawe wnętrze… jak to zrobić? Wystarczy ruszyć wyobraźnią! Myśl nie szablonowo. Jeśli planujesz większy remont nie ominie Cię wizyta na składzie budowlanym takim jak ten http://www.elgrom.pl/ … ale prawda jest taka, że może Cię tam przywiać także przy okazji mniejszych zmian w swoich czterech ścianach. A oto kilka ciekawych i niestandardowych pomysłów do wnętrz.

Ciekawe wnętrze naszego domu to ciekawe wnętrze nas samych.

Beton
Szarość jest teraz w modzie, a szary to naturalny kolor betonu. Warto to wykorzystać, w końcu beton nie musi być tylko spoiwem. Co powiesz na betonowe doniczki lub lampy?

Palety
Palety kojarzą nam się ze składami budowlanymi, gdzie przechowywane są na nich różne cegły itp. Jednak są one także ciekawą konstrukcją same w sobie i swego rodzaju klockami. Można z nich zbudować wiele elementów wystroju. Stoły, łóżka, szafki a nawet lampy!

Drewno
Drewno… ale mam tutaj na myśli to nieco bardziej… hmmm… dzikie drewno. Nie gładkie deseczki, tylko bardziej porowatą korę. Świeczniki, ramy podstawki, krzesła… Takie dzikie, nieobrobione drewno można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

 

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*