Alicja Konarska/ Lipiec 16, 2017/ PO MOJEMU/ 1 comments

Wakacyjny czas zdecydowanie ruszył już pełną parą. Jako zabiegana mama nie specjalnie mogę poczuć wakacyjny luz. Jednak jest kilka rzeczy ,które sprawiają, że czuje się wakacyjnie.

Oto one…

Zegarek
Jedną z zalet letnich upałów jest to, że widać nasze nadgarstki co za tym idzie… to idealny czas do noszenia zegarków. Może sportowy, a może bardziej elegancki. Decyzja należy do nas. Jak dla mnie zegarek jest czymś co wyraża mnie i chętnie się nim chwalę. Może taki z dodatkowymi bajerami albo porostu ładnie wyglądający. Wiele ciekawych zegarków możecie znaleźć na czaszegarkow.pl jeśli także chcecie być na czasie. 😉

Nakrycie głowy
Czas wakacji to także czas upałów, a żeby ten upał nie zaszkodził nam za bardzo warto mieć coś na głowie. Szeroki kapelusz, czapka z daszkiem a może chustka… wszystko zależy od nastroju i stylizacji. Jednak na każdą wycieczkę, warto mieć coś dla swojej główki.

Sandały
Przyznam się szczerze…. nie lubię sandałów. Ale (zawsze jest jakieś ale) nie ma lepszego i bardziej przewiewnego obuwia na lato. Ja za sandałami nie przepadam bo nie podoba mi się moja stopa w większości modeli. Na szczęście co roku udaje mi się znaleźć coś wyjątkowego w moim stylu.

Bidon
Osobiście korzystam z dziecięcych bidonów z rureczkami, ale równie kuszącą opcją są bidony sportowe. Bidony to nieodłączna część każdej naszej wyprawy, małej i dużej. Odwodnienie to jedno z częstszych letnich powikłań.Czas to zmienić i się przed nim zabezpieczyć. „Woda zawsze pod ręką” to moje motto na wakacje.

Dla wielu wakacje to czas luzu… dla mnie nawet wakacje są zabiegane (chyba nie da się inaczej z trójką dzieci). Jednak te kilka rzeczy, które wymieniłam są dla mnie nierozłącznym elementem wakacji. Choć teraz we wakacje odpoczywam nieco bardziej aktywnie niż kiedyś… właśnie te rzeczy pozwalają mi poczuć wakacyjny luz.

Share this Post

1 Comment

  1. Ja tak samo nie lubie sandałów ale znalazlam alternatywę urocze laczki z różnymi printami i wzorami. Zawsze mam przy sobie butelki z woda a na flowe zakładam czapki z daszkiem ale pogoda nas nie rozpieszcza ostatnio wiec nie potrzebuje zadnej z tych rzeczy 🙁 buziaki

    Caiawichowska

    PinkyPromiseGang 👈🏻oddaje obserwacje

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*