Domek letniskowy? A może tylko działeczka?

IMG_1512Ostatnio coraz częściej myśle o domu. Bynajmniej moje zdanie w kwesti mieszkaniowej się nie zmieniło i nadal wybieram mieszkanie. Jednak domek letniskowy jest bardzo kuszącą opcją. Zwłaszcza, że aktualnie wypoczywamy na wsi i dostrzegam coraz więcej zalet takiego domku na wakacje.

Jesteś u siebie, więc przyjerzdzasz kiedy chcesz i możesz zaprosić tutaj swoich znajomych.

Dziecko nie czuje tu się obco, jest to dla niego znajome miejsce więc nie ma problemów z zasypianiem. A nawet dzięki świerzemu powietrzu zasypia lepie.

Świerze powietrze wzmaga apetyt i każdy chętnie zajada, nawet niejadki. Dostęp do mleka prosto od krowy, białego sera i innych mlecznych produktów na naturalnych recepturach.

Choć mamy domek letniskowy w górach, to czasem marzy mi się domek FullSizeRender (13)letniskowy nad jakimś jeziorem. Tak, żeby móc popływać kajakiem i pomoczyć nóżki. Jak znaleść takie idealny nad wodny domek na lato… no cóż, można skorzystać z pomocy firmy takiej jak ta -> http://www.jestem-rentierem.pl/ albo szukać samemu. Nam ten problem nieco odpada bo mamy nad wodną działke do zagospodarowania. Ale teraz rodzą się inne pytania. Budować domek? A jak tak to jaki? A może lepiej kupić kamperai być nieco bardziej mobilnym? A jakby tak jeździć tam pod namiot od czasu do czasu i zrobić coś bardziej na kształt obozu przetrwania dla dzieciaków? Pomysłów rodzi się coraz więcej i coraz więcej ciekawych rozwiązań wpada nam do głowy. Na czym stanie koniec końców nie wiem. Ale napewno na te decyzje mamy jeszcze troche czasu. Może poczekam aż Anika będzie mogła się wypowiedzie nieco badziej w tej kwestii. 😀

3 myśli do „Domek letniskowy? A może tylko działeczka?”

  1. namiot – dla mnie najlepsze rozwiązanie zawsze i wszędzie 😉

    i jeszcze jeden poważny błąd: mÓc!
    radzę pisać w wordzie i poprawiać błędy na bieżąco 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *