Gadep akcesoria dla zwierząt – recenzja

Alicja Konarska/ 14 listopada, 2019/ Bez kategorii, PO MOJEMU, ZWIERZAKOWO/ 0 comments

Gadep akcesoria dla zwierząt odkryłam jakiś rok temu. I właśnie tyle moje szynszyle mają w klatce mebelki od Gadep. Jak nam się sprawdziły? Czy warto?

Jeśli ktoś woli wersje Video tego wpisu to jest tutaj

Jakość

Zdecydowanie jakość jest tutaj na najwyższym poziomie. Wszystko dokładnie i mocno przyszyte. Nie ma żadnej odstającej niteczki, czy niedociągnięć. Pomimo nadgryzania przez szynszyle, nic się nie popruło, żaden szef nie puścił. Porządny tapicerski materiał, nic się nie przetarło i nie przegryzło :D. Można bez obaw prać, a po praniu mebelki wyglądają jak nowe. W praniu nic nie farbuje, ani się nie odkształca. Praktycznie nie do zdarcia.

Oferta

Warto wspomnieć o tym, że Gadep akcesoria dla zwierząt, ma swoją stałą ofertę. Cennik można znaleźć na ich stronie tutaj. Możemy tutaj znaleźć domki kostki, domki narożne, hamaczki…. włąsciwie do wyboru do koloru. Czasem są dostępne gotowce na sprzedaż. Możemy nie tylko zamówić dokładnie to co chcemy, ale również możemy wprowadzić w tym swoje modyfikacje. Jeśli chcemy dodatkowy otwór, czy otwierany dół, aby móc tam schować wkład chłodzący… nie ma problemu. Wystarczy dać znać w trakcie składania zamówienia. Warto tylko pamiętać aby do kwoty zamówienia doliczyć sobie koszt wysyłki.

Kolory

Co tu dużo mówić… wszystko wybieramy sami. Ponieważ akcesoria składają się z dwóch materiałów, tapicerskiego oraz polarowego, mamy w czym wybierać. Mój komplet jest w jednolitych kolorach, jednak nie musi to być reguła. Możemy wybrać jeden kolor materiału tapicerskiego i pokombinować z kolorami polarów do poszczególnych akcesoriów. Czy czego tam dusza zapragnie. Tak czy owak każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielkość

Wszystkie akcesoria wielkościowo idealnie sprawdzą się dla szynszyli, szczurów, koszatniczek, a nawet małpek. Warto mieć na uwadze, że np domek kostka pomieści z pewnością więcej niż jedno zwierze w danym momencie… u mnie upchała się tam kiedyś cała trójka. Było im mięciutko i milutko, a na brak miejsca nikt nie narzekał. 😀

Podsumowując – bardzo polecam Gadep akcesoria dla zwierząt

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*