Jak to właściwie się stało, że zaczęłam blogować

blogowanie

To, że zaczęłam blogować nie wzięło się od tak z powietrza. Całkiem długo dojrzewała we mnie ta myśl zanim przerodziła się w czyn. Ale od początku. Myśl zrodziła się jeszcze jak byłam w ciąży. Gdy przeszukując czeluści internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące mnie pytania o tematyce dziecięcej natrafiłam na 3 blogi. 3 blogi, 3 wspaniałe kobiety, mamy i żony. Nieświadomie pomogły mi, natchnęły i zainspirowały. O kim mowa? Już mówię

 

Mamine Skarby

Wspaniała Mama dwóch przeuroczych dziewczynek. Zawsze w jej wpisach dostrzegam wiele ciepła i życzliwości. Ale jeśli trzeba potrafi mocno wyrazić swoje zdanie. I bardzo to w Niej cenie. Czasem mam wrażenie, że przez jakiś szósty zmysł Jej wpisy lepiej do mnie trafiają, może to też dlatego, że sama mam córeczkę.

O Matko Wariatko

Czyli ironicznie o macierzyństwie, pisane przez Mamą młodego Dżentelmena. To co na pewno można stwierdzić o tym blogu parentingowym to to, że jest niebanalny. Każdy post jest pełen humoru, sarkazmu, ironii … ubaw po pachy i jeszcze wyżej.

Mama Zawsze

„Kobieta czasami, mama zawsze” , krótki ale trafiający w sedno opis tego bloga. Mama już wkrótce dwójki chłopców. Jej wpisy napawają mnie zawsze takim wewnętrznym spokojem. Może dlatego, że w moim wyobrażeniu ciężko jest wychować takiego małego Mężczyznę a Ona zawsze piszę o tym tak subtelnie i delikatnie. Jakby macierzyństwo było o wiele łatwiejsze niż w rzeczywistości.

 

Dodatkową rolę w mojej twórczości odegrał Mąż, który nie przestawał nigdy mnie wspierać i utwierdzać… choć tak na prawdę to na początku musiał mi to wmówić, że po prostu pisze fajnie, ciekawie i że On naprawdę tak uważa. I tym wszystkim osobą jestem bardzo wdzięczna, bo dzięki nim robię to co lubię i co sprawia mi przyjemność, czyli piszę bloga. I właśnie Wam DZIĘKUJĘ!

7 myśli do „Jak to właściwie się stało, że zaczęłam blogować”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *