Alicja Konarska/ Maj 28, 2015/ PO MOJEMU, RECENZJE/ 2 comments

Kawa pachnie aromatycznie, bierzesz łyk tego napoju bogów i delektujesz się chwilą. Myślisz „chwilo trwaj!” . Ale ona nie trwa, bo przerywają ją nawoływania potomstDSC00020wa. Instynkt macierzyński bierze górę… kawa zostaje w zapomnieniu. A gdy już pociecha/y pozwolą Ci powrócić do przerwanego delektowania się ulubionym napojem… z przykrością stwierdzasz, że aromat uleciał razem z ciepłem i nie masz się czym delektować. Nie lubisz kawy? Zmartwie cię ale na inne życiodaje napoje macierzyństwo działa podobnie. Moja rada to kubek termiczny. Ale nie byle jaki. Kubek z kolekcji Witeks z rureczką do picia. A możecie tam też kupić inne rzeczy do domu jak np. serwis obiadowy karolina . Ale ja dzisiaj skupię się na tym kubku, który jest idealny pod każym względem, choć na początku nie byłam do niego przekonana. A to wszystko za sprawą tej rureczki do picia.

Myślałam, żę będzie się niego wylewać (bo niby jak uszczelnić słomke). Nawet jak go poubijałam w wielu już miejscach ani kropelka z niego nie wyciekła.

Według producenta napój w nim przechowywany nie traci ciepła przez 10h… u mnie nie tracił przez 12h. Ciepłe picie od rana do wieczora!

Idalny dla kierowców. Nie musisz tracić widoczności gdy przechylasz kubek, bo go nie przechylasz. Możesz dodać sobie sił w trakcie jazdy, nie stwarzając zagrożenia na drodze.

Idealny na spacer. Byłam w szoku z jaką łatwością przyszło Anice nauczenie się pić z tego kubka. A nie ma to jak na spacerze podczas nie zbyt dopisującej pogody, ogrzać siebie i brzdąca ciepłą herbatą.

Nasz kubek jest już po przejściach i przydałby się nowy… ale jedno wiem na pewno… teraz zamówię na pewno więcej niż jeden.

Share this Post

2 Comments

  1. Osobiście używałem drogiego kubka Contigo i żadnej rewelacji nie ma – przede wszystkim słabo utrzymywał temperaturę 3-4 godziny, to mi nie wystarczało. Szukałem więc innych modeli i kupowałem kubki z różnych źródeł, okazywało się, że większość to kompletna lipa: przeciekają, śmierdzą i kiepsko trzymają. Niedawno dostałem w prezencie kubek termiczny MUSTANG i okazało się, że istnieją jednak dobre kubki! Kubek trzyma ciepło ponad 12 godzin, jest solidnie wykonany i nie przecieka, rewelacja!

    1. Ciężko o dobry kubek termiczny… ale jak się go już znajdzie … Mi kiedyś kubki termiczne kojarzyły się tylko z przeciekaniem (co wiązało się z praniem całej torebki i jej zawartości)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*