Macierzyństwo a zmiana stylu

Zmiana stylu jaka towarzyszy macierzyństwu w moim mniemaniu jest nieunikniona. Okej odwracalna, ale jeśli choć trochę cenisz sobie wygodę to jest ona nieunikniona. Lubisz szpileczki, stylowe płaszcze damskie, obcisłe sukienki i spódniczki? Ja lubię, ale w tej chwili zakładanie tego typu odzienia ograniczyłam do jakichś szczególnych okazji. Dlaczego? To bardzo proste.
szpile
Wszystko zaczyna się już w trakcie ciąży, kiedy najpierw rezygnujesz ze szpilek. Żadne szpilki, a już tym bardziej twoje kostki nie są w stanie oprzeć się presji rosnącego brzuszka. Tak więc… witajcie balerinki, wygodne i miłe dla naszych napuchniętych stópek. Twój rosnący brzuszek byłby w stanie rozerwać większość twoich seksownych i obcisłych kreacji. Więc i one czekają grzecznie na lepsze czasy wisząc grzecznie w szafie.
baleriny-24193685
Po porodzie… no cóż… możliwe, że nie tak szybko przyjdzie nam zmieścić się w stare ubrania. Ale gdy nadejdzie ten czas, że katując się dietami i ćwiczeniami, osiągniesz wymarzony cel. Dawna sylwetka powróciła, witaj dawna seksowna Ty! No cóż piękna i seksapilu nie można Ci odmówić, ale… balerinki nadal sprawdzają się lepiej kiedy musisz ganiać za swoim szkrabem pełnym energii. A obcisłe sukienki nie najlepiej nadają się dla mam karmiących piersią i biegających za bobasem.
FullSizeRender (22)
A najśmieszniejsze najśmieszniejsze jest to, że ta zmiana choć radykalna to jest niemalże niezauważalna. A do za sprawą twojej pociechy, która dostarcza Ci tyle radości i atrakcji każdego dnia, że ta drobna zmiana stylu staje się zupełnie nie istotna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *