Najlepsze seriale na Netflix #TOP5

Alicja Konarska/ 8 października, 2019/ PO MOJEMU/ 0 comments

Najlepsze seriale na Netflix, moim skromnym zdaniem. Jako aktywnej użytkowniczki tej właśnie platformy. Seriale przy których będziecie się świetnie bawić, przez długi czas. Bo pamiętajmy, liczba sezonów ma znaczenie. A oto i one… TOP5

Brooklyn 9-9

Serial komediowy, którego bohaterami są detektywi z posterunku (jak można się domyśleć po tytule) 99, mieszczącego się … no przecież wiecie. Póki co, najlepszy serial komediowy jaki oglądałam. Idealnie wykreowane, bardzo charakterystyczne postacie. Już samo to potrafi rozbawić. Nie banalne sprawy rozwiązywane… często w niestandardowy sposób. Chyba jeszcze nie zdarzył mi się odcinek, gdzie nie płakałabym ze śmiechu.

Teoria Wielkiego Podrywu

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda podrywanie dziewczyn w wykonaniu nerda? No to tutaj masz odpowiedz…. wraz z teorią oraz dedukcją, okraszoną nutką naukowego bełkotu. No ten serial wymiata. Pokazuje doskonale zawiłość ludzkich relacji… i ich problemu, a to w bardzo naukowo zabawny sposób. No i oczywiście… jak bardzo ciężko jest być geniuszem w dzisiejszych czasach.

Przyjaciele

No cóż… ten serial zna chyba każdy. Chyba podchodzi on juz pod klasykę gatunku. Czemu z resztą się nie dziwie. Serial w którym jest pokazana prawdziwa przyjaźń. Z tym głupowatymi momentami, śmiesznymi docinkami… oraz wspieraniem się w trudnych chwilach. To właśnie ten serial przyczynił się do tak wielkiej popularności seriali w dzisiejszych czasach… więc jak się domyślacie musi mieć w sobie to coś.

Jak poznałem Waszą Mame

Najlepsze seriale na netflix, nie mogłyby się obyć bez tej pozycji. Serial zdecydowanie zaliczający się do najlepszych w dziejach. Grupa przyjaciół i ich perypetie… nie da się ukryć, iż ma się wrażenie, że nieco to nawiązuje do wcześniej wspomnianych przyjaciół. Jednak da się wyczuć zdecydowaną różnice między tymi seriali. Wspaniale wykreowane postaci oraz Patrick Harris, którą mocno muzycznie ubogacił ten kawałek… musical o garniturze zdecydowanie skradł moje serce. Choć jak dla mnie końcówka serialu pozostawia sporo do życzenie.

Glee

Choć jest to serial, który oglądamy aktualnie, postanowiłam dodać go do listy. Nie często zdarzają się w końcu seriale w formie musicalu. A mając Męża muzyka, chyba nie mogłabym go pominąć. Serial opowiada o grupie dzieciaków należących do szkolnego chóru. Nie można tutaj pominą oczywiście wielkiej roli ich opiekuna muzycznego, który ma tu swój spory udział. Wszystkie perypetie, związane nie tylko z przygotowaniem się do konkursu międzyszkolnego, ale także z dorastaniem, miłością oraz przyziemnymi problemami szkolnymi, okraszone różnorodnymi kawałkami muzycznymi. Póki co… mnie się podoba.

Jeśli chodzi o najlepsze seriale netfix na dziś to już tyle. Jeśli również macie jakieś ulubione seriale, podzielcie się w komentarzu. 😉

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*