Pakiet startowy na półmaraton – co w nim jest?

Alicja Konarska/ 11 października, 2019/ AKTYWNIE, PO MOJEMU/ 0 comments

Pakiet startowy na półmaraton, brzmi fajnie. Ale co w nim właściwie jest? Gdzie je zdobyć? No i w ogóle o co chodzi.

A więc, pakiet startowy na półmaraton, to to co potrzebujemy aby w ogóle wziąć udział w biegu. Każdy zawodnik (ewentualnie jego pełnomocnik), musi się zgłosić do biura zawodów. Jest ono otwarte dwa dni przed zawodami, no i oczywiście w dniu startu. Chyba nie jest tajemnicą, że aby taki pakiecik na nas czekał, trzeba się wcześniej zapisać na ów półmaraton, prawda? A więc co w nim jest?

Numerek startowy i agrafki

To jest to co odbieramy w pierwszej kolejności. To jaki mamy numerek startowy wiemy już wcześniej, otrzymujemy go po zarejestrowaniu się. Dwa dni przed zawodami otrzymujemy jeszcze przypomnienie, w formie smsa. Gdy znamy już numerek, wystarczy w biurze zawodów, podejść do odpowiedniego stanowiska, gdzie za okazaniem dowodu osobistego, otrzymamy nasz numerek. Potrzebny jeszcze mały podpis oczywiście, w ramach formalności. Tutaj dostajemy także agrafiki, które pomogą nam zamocować nasz numerek do koszulki na czas biegu.

Plecakoworek

Właśnie w takim sprytnym opakowaniu dostajecie pozostałe dobre, które się Wam przydadzą przed startem. Swoją drogą… strasznie lubię plecakoworki. A w nim…

Nieco słodkości

Czyli to co może nam dać energetycznego kopa i niebo w gębie. No cóż… moje słodkości zbyt długo nie wytrwały poza moim brzuszkiem. Przeznaczenie je dopadło… Ale mogę potwierdzić, że są na prawdę dobre.

Worek do depozytu wraz z numerkiem

W tym oto czarnym worku, opatrzonym naszym numerkiem startowym, będzie się skrywać nasze rzeczy. Czyli po prostu nasz depozyt, na czas biegu, który sobie odbierzemy jak dobiegniemy. Jak nie dobiegniemy chyba też, ale kto to tam wie.

Koszulka

No i na koniec… to co najważniejsze. Koszulka tego rocznego półmaratonu. Która prezentuje się tak jak widać to na załączonym obrazku. Chyba się wkręcę w kolekcjonowanie takich koszulek z biegu. Serio… jeszcze jej nie ubrałam, a już czuje moje +100 do profesjonalizmu.

Ten pakiet startowy na półmaraton, uświadomił mi jak już blisko do biegu. I jak bardzo nie mogę się doczekać.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*