Pluszak idealny do zasypiania

krolik

Dzisiaj będzie troszkę o pewnym pluszaku, który podbił serce mojej Córeczki. Owy pluszak to króliczek, ale nie byle jaki. Dlaczego?

Pełni funkcje termofora

Wystarczy włożyć go na chwilę do mikrofalówki podgrzać niczym zapiekankę, a potem pozostaje cieszyć się przyjemnym ciepełkiem przez długi czas. Warto jednak się upewnić, że mikrofalówka jest w miarę czysta zanim włożymy tam pluszaka. Raczej nie chcemy aby zaczął pachnieć zapiekanką.

FullSizeRender (2)

Pluszowa aromaterapia

No cóż, po krótki dochodzeniu stwierdzam, że pluszak jest wypełniony prawdziwą lawendą. Jak przyłożymy do nosa to poczujemy delikatny lawendowy zapach. W momencie kiedy go podgrzejemy lawendowa woń unosi się wszędzie.

FullSizeRender (1)

Mega milusi

Wiadomo, jak to pluszak musi być milusi. Jednak już w pierwszym dotyku czuć , że jest baaardzo przyjemny i delikatny. Niczym królicze futerko… może dlatego Anika tak lubi go głaskać.

 

Króliczek jest z nami niemal cały czas, Anika nie raz bawi się nim w ciągu dnia, a nawet mnie przynosi, żebym go poprzytulała. Stał się on jednak również stałą częścią naszegio wieczornego rytuału zasypiania. Otóż do snu muszę tulić Anikę tulącą Króliczka. Ale powiem szczerze nie dziwie się jej. Zasypianie mając u boku ciepłą, milutką i tak przyjemnie pachnącą zabawkę to prawdziwy relaks. Po przebudzeniu pluszaka oczywiście też nie może zabraknąć.  😉 My naszego pluszaczka dostaliśmy, ale o ile się nie mylę można tego typu pluszaki dostać w TK Maxx. Tak czy owak gorąco polecamy 😉

FullSizeRender (3)FullSizeRender (4)

Jedna myśl do “Pluszak idealny do zasypiania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *