Sklepy – 5 moich ulubionych

Alicja Konarska/ 2 października, 2019/ PO MOJEMU/ 0 comments

Chyba każdy ma jakieś swoje ulubione sklepy, mam i ja! 😀 Ja mam takich 5, można powiedzieć, że kategoria jest dowolna, bo w tych 5 sklepach jestem w stanie zdobyć niemal wszystko co mi potrzebne do życia.

Flying Tiger

To sklep ze wszystkim. Znajdziecie tutaj rzeczy dziwne jak czapka ze śmigiełkiem, a także praktyczne jak kabelek do ładowania telefonu. A to wszystko tanio i sweetaśnym wydaniu. Mamy tutaj także dobrze zaopatrzony dział plastyczno biurowych pierdułek, typu masy plastyczne, pisaki, planery, organizery itp. Wszystkie moje kabelki do telefonu pochodzą właśnie z tego miejsca… uwielbiam te słodkie koncówki z różowym hamburgerem, albo kolorowym pawiem.

Pepco

Można tu znaleźć całą masę ciekawych, praktycznych i ładnych akcesoriów do domu. Możemy się tutaj też zaopatrzyć w przedmioty przydatne w pracach plastycznych jak wyciorki czy oczka (to jedyny sklep w moim pobliżu gdzie znalazłam te rzeczy). Co kolekcji ubraniowej no cóż… jakoś tak się składa, że prawie wszystkie ciuchy, które tam kupiłam, stały się moimi ulubionymi. Nawet dla zwierzaków coś tu się znajdzie, jeśli będziecie kreatywni, ja sama wykorzystałam właśnie koszyczki z Pepco jako podwieszane legowiska dla szczurków.

Decathlon

Biorąc pod uwagę mój totalnie sportowy codzienny look nie mogło, tego sklepu zabraknąć na mojej liście. Możemy tu znaleść i te ubrania sportowe bardziej pro, jak również te idealne do noszenia na codzień. Do wszelkich moich sportowych aktywności staram się wybierać, te rzeczy bardziej pro, jak dla głównie z powodu materiałów. Chyba nikt nie lubi jak widać, mu na ubraniu ile z siebie wypocił ;). A komplecik leginsy plus t-shirt to moja ulubiona codzienność.

Empik

Z racji, iż lubię spędzać wolny czas na czytaniu książek, no to chyba wiadomo co tam kupuję najczęściej. Jednak z racji iż dostaję co jakiś czas bony do wykorzystania w tym sklepie, mam całkiem nieźle ogarnięty tamtejszy asortyment. I mogę Was zapewnić, że znajdziecie tam większość rzeczy jeśli chodzi o rozrywkę i dobrą zabawę. Książki, filmy, gry, zabawki… wszystko do zapobiegania nudzie.

Rossmann

Ulubione kobiece sklepy chyba nie mogły by istnieć bez tej drogerii. Jednak kupuję tutaj nie tylko kosmetyki. Jeśli chodzi o karmę i żwirek dla kotów, jest to moje główne źródło. Nie gardzę także wywoływaniem zdjęć, czy akcesoriami na święta. Ponieważ ten sklep jest akurat jednym z najbliżej mnie się znajdujących… kupuje w nim sporo, także mniej oczywistych rzeczy. no i oczywiście korzystam z wielu promocji typu 2+2 itp.

A jakie są wasze ulubione sklepy? Możecie się podzielić w komentarzach 😉

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*