Alicja Konarska/ Grudzień 21, 2015/ PO MOJEMU/ 0 comments

7777136158693df2553d2868d2d1105aDzisiaj będzie o wystroju wnętrz… a dokładniej o drzwiach. Każdy chyba chce mieć ładne drzwi do pokoju, nowoczesne i designerskie. Producenci drzwi wewnętrznych moją oczywiście dla nas przygotowane wiele ciekawych opcji. Problem pojawia się jednak w tedy, gdy owe drzwi nam się znudzą, przestaną pasować po przemeblowaniu lub najzwyczajniej w świecie będziemy potrzebować odmiany. Co w tedy? Możemy je spersonalizować! A jak?

przemalowaćCzasem wystarczy przemalować. Wydaje się banalne, bo takie jest… a gdy wybierzemy nietypowy kolor efekt może być powalający.

nakleićOkleina meblowa czy naklejki również nie jest złą opcją. Łatwa w montażu, a uzyskany efekt może należeć do zdecydowanie jednych z najoryginalniejszych.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Możemy również wykorzystać wszystkie swoje zdolności artystyczne i przerobić nasze drzwi nie do poznania. Tak aby przenosiły nas w zupełnie inny świat.

A jaką opcje Ty wybierasz?

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*