Alicja Konarska/ Grudzień 16, 2015/ PO MOJEMU/ 0 comments

FullSizeRender (1)Śpiworki… kiedyś wydawały mi się swego rodzaju bajerem. W rzeczywistości okazały się niemal niezbędne. Dlaczego? Kiedy brzdąc chętnie i łatwo się rozkopuje, ale przykryć się jeszcze sam nie umie, bardzo łatwo o przeziębienie. Śpiworek, zastępuje dziecku kołderkę, jest ciepły i mięciutki jednak nie można się go tak łatwo pozbyć. Idealny do:

wózka
Świetnie zastąpi nam kocyk, który dziecko może notorycznie wykopywać z wózeczka. Zapewni ciepło i łatwy dostęp do dziecka, bo nie musimy go wyciągać z ciepła aby wziąć na ręce by utulić czy nakarmić.

fotelika
O wiele łatwiej jest wyciągnąć śpiące dziecko z fotelika, gdy zachowujemy komfort cieplny. A dzięki śpiworkowi dziecko ma także zdecydowanie bardziej miękko pod pupą. 😉

w domu
My w nocy możemy spać spokojnie mając pewność, że nasz brzdąc ma ciepło. Która Mama nie boi się wyziębienia dziecka w nocy? A bo to raz sprawdzało się nocy kark dziecka, czy mu nie za zimno, albo przykrywało odkopane stópki.

w podróży
Zawsze dziecko lepiej zasypia w znanym otoczeniu, nie jednokrotnie kiedy wyjeżdżamy mamy problem z ululaniem go do snu. Zabranie ulubionego, znajomego dziecku śpiworka, ułatwi nam lulanie i zapobiegnie zbędnym pobudką w nocy.

Kolorów i rodzajów śpiworków jest teraz masa. Do wyboru do koloru chociażby w sklepie takim jak ten http://babydeco.eu/. Na Gabrysia czeka już śpiworek w jego rozmiarze, ale Anika także ma swój śpiworek. Co ciekawe w śpiworkach dla starszych pociech, możemy spotkać się z zamykanie od góry do FullSizeRender (4)dołu. Co tworzy ze śpiworka coś w rodzaju szlafroka. Wystarczy odsunąć troszkę u dołu, aby dziecko mogło spokojnie chodzić, ciepło opatulone śpiworkiem. U nas się to świetnie sprawdza…zwłaszcza, że Anika jakoś nie umie zasnąć z zakrytymi stópkami.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*