Alicja Konarska/ 23 marca, 2015/ AKTYWNIE, PO MOJEMU/ 4 comments

Jak świętować nadejście wiosny? My w tym celu udaliśmy się na rower… dosłownie.

FullSizeRender (13)Nasz tandem retro przed wyruszeniem w trasę wymagał zabiegu zamontowania fotelika dziecięcego. co jak się okazało nie było wcale takie prosto, bo wymagało demontowania bagażnika… no ale udało się. Dopompowaliśmy koła i można było ruszać w trasę.FullSizeRender (14)

I muszę przyznać, że tandem to jednak idealny rower dla trojga. Jechałam jako druga i jedyne co musiałam robić to pedałować (jak przestawałam, niestety Mąż zauważał, że coś za ciężko ma). Moja kierownica była tylko dla ..hmmm… wygody? Co dawało mi możliwość obracania się i „zaglądania” za siebie do Aniki. Dzięki temu, że byłam w stanie „zaglądać” do dziecka w trakcie jazdy zatrzymania zostały ograniczone do minimum. Ba! Nawet byłam w stanie się bawić z Aniką w trakcie jazdy. A nawet nie tylko bawić ale również przytulać. FullSizeRender (15)

Inauguracja sezonu rowerowego przebiegła pomyślnie i już planujemy kolejne wyprawy.

Share this Post

4 Comments

  1. Świetny rower 🙂
    U nas sezon rowerowy zacznie się, gdy kupimy fotelik rowerowy.

    1. Bez fotelika ani rusz 😉 ja tylko po czasie się skapłam, że zapomnieliśmy o kasku xD

  2. Świetny pomysł z tym rowerem! 😀 Wyglądacie naprawdę uroczo w trójkę. Moje brzdące są już niestety za duże i wolą samodzielną jazdę. Nie mogę za nimi nadążyć, bo mój rower jest już trochę przestarzały. Zastanawiam się nad zakupem nowego z serii Kross Level. Damskie modele są bardzo ciekawe pod względem wyglądu i funkcjonalności. Może wtedy mogłabym lepiej pilnować moich urwisów.

  3. Nie wiem czy bym się podjęła takiego wyjazdu 😀 Jestem dość ostrożna jeśli chodzi o zdrowie dzieci, dlatego nasze rowery turystyczne Kross wyciągamy dopiero na lato. W pełni sezonu jesteśmy w stanie pokonać naprawdę setki kilometrów.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*