TOP 10 # aplikacje na telefon

Alicja Konarska/ 24 marca, 2016/ Bez kategorii/ 1 comments

Dzisiaj wpis na czasie, bo mowa będzie o aplikacjach. Jakie aplikacje warto mieć na telefonie? Ale nie mam na myśli tutaj aplikacji oczywistych, które ma praktycznie każdy… np. facebook, snapchat. Podziele się z Wami moimi aplikacjami, bez których już sobie nie wyobrażam mojego telefonu. Tak więc, co warto zainstalować na swoim smartphonie

1. Pismo Święte
FullSizeRender (1)Gdy trwoga to do Boga… co racja to racja. W tej aplikacji znajdziemy nie tylko Biblię ale także czytania na dany dzień i modlitewnik. A w modlitewniku modlitwę na każdą okazje. Ja ostatnio namolnie się modliłam za mojego Męża w delegacji… żeby jego samolot doleciał szczęśliwie… i się udało 🙂

2. Westwing
FullSizeRender (2)Jest to aplikacja nie kończących się inspiracji i pozytywnej energii. O Westwing pisałam Wam już tutaj. W ich aplikacji możemy nie tylko przeglądnąć aktualnie trwające kampanie ale także poszukać inspiracji do własnego wnętrza… albo do wpisu. Chyba każdy lubi to co ładne i stylowe… a tam tego nie zabraknie.

3. Runtastic
FullSizeRender (3)To moja ulubiona aplikacja do ćwiczeń. Możemy wybrać rodzaj wykonywanych ćwiczeń, ułożyć swój plan treningowy, a nasze wyniki sprawdzić w stytystykach. A jeśli mamy słabą wole to nie ma problemu aby zaprosić znajomego do zdrowej rywalizacji, w której będziemy wzajemnie widzieć swoje przebiegnięte kilometry… nawet jeśli dzieli nas spora odległość.

4. Prayo
FullSizeRender (4)Jeśli nie wiesz gdzie iść do kościoła na niedzielną msze świętą, ta aplikacja na pewno Ci się przyda. Kiedy ją otworzymy, wyświetlają nam się wszystkie msze na, które mamy szanse zdąrzyć. Informuje nas ona także o odległości od wybranego kościoła… a w razie problemu doprowadzi nas do niego.

5. Listonic
FullSizeRender (5)z wygodniejszych aplikacji zakupowych. Kiedy wysyłam Męża na zakupy, nie muszę  do niego dzwonić jeśli przypomnę sobie o czymś niezbędnym. Wystarczy dodać to do listonika, a on zrobi za nas reszte. Zsynchronizowane listy pokazują nam to co wzajemnie dodaliśmy do listy a także co oznacyzliśmy jako kupione. Super sprawa.

6. Wunderlist
FullSizeRender (6)Nasza ulubiona aplikacja listy rzeczy do wykonania. Ją też częściowo zsynchronizowaliśmy. Dzięki temu wspólnie tworzymy listy np. tego co trzeba zrobić w domu. A dodatkowo pod każdym wątkiem można prowadzić dyskusje. No i możemy oznaczyć kto ma wykonać daną czynność.

7. Smog-Smok
FullSizeRender (7)Jeśli nie chcemy wdychać trujących smogowych oparów, warto swój telefon zaopatrzyć w tą aplikacje. Pokazuje statystyki powietrza z danego momentu oraz średnią dobową.

8. Layout
FullSizeRender (8)Jeśli lubisz robić zdjęcia, ale nie raz z szeregu cudownych zdjęć które zrobiłeś nie możesz zdecydować się na to jedno idealne, warto zrobić kolaż. I właśnie do tego służy ta aplikacja.
9. Home Design
FullSizeRender (9)Najlepsza aplikacja jeśli potrzebujemy odświeżyć swoje wnętrze. Można w niej zaplanować nowe ułożenie mebli i przekonać się czy ma ono sens. Dzięki opcji 3D możemy się „przejść” po naszym nowym pokoju i odpowiednio dopracować kolor ścian i tapicerki mebli.

10. SwiftKey
FullSizeRender (10)Aplikacja która w sprytny sposób pozwala zmienić design twojego telefonu. A mianowicie zmienia twoją klawiaturę dotykową na tą wymarzoną. Taki wybór kolorów, że głowa mała.

Share this Post

1 Comment

  1. Wielkie dzięki, że umieściłaś naszą aplikację w swoim zestawieniu. Cieszymy się, że nasz program pomaga wam w rodzinnych zakupach 🙂
    Jakby coś to aplikację można pobrać z https://play.google.com/store/apps/details?id=com.l&hl=pl lub naszej strony internetowej listonic.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*