Torebka dla Mamy i Dziecka – projekt wyprawka

babyono-style-torba-dla-mamy-kolor-rozowo-szary-m-iext25446697Torebka jest nie odzownym kobiecym atrybutem… ale torebka dla mamy musi spełniać kilka ważnych kryteriów. Każda kobieta chce mieć ładną, kobiecą torebkę… nawet jeśli mają się w niej znajdować pampersy. Pasowałoby jeszcze, żeby łatwo dało się zaczepić do wózka, ale musi mieć też inne opcje noszenia. No właśnie, wiele wymagań i jak znaleźć torebkę, która im sprosta? Torebka, która pomieści wszystkie spacerowe gadżety (których możemy kupić całą masę w sklepie takim jak ten http://babyandtravel.pl/). Dlatego przedstawiam Wam według mnie oto… torba dla Mamy od BabyOne. Według mnie idealna. Dlaczego?

Pojemna
Nie jednokrotnie udało mi się w nią spakować siebie i dziecko, jadąc na weekend do dziadków. Idealnie sprawdza się na zakupach i dłuższych spacerach. Spokojnie pomieści cały nasz spacerowy niezbędnik.

IMG_3331Wygodny kształt i zapięcie
Kształt pojemnego kuferka, umożliwia nam swobodne korzystanie ze wszystkich zakamarków i kieszonek torebki. Zamknięcie możemy bez problemu otworzyć i zamknąć jedną ręką, co jest bardzo wygodne gdy np. trzymamy naszego brzdąca na rękach.

Kobieca
Design jest przyjemny i kobiecy. Co jest miłą odmianą wśród masy zdecydowanie dziecięcych wzorów które zdominowały torebki „na pampersy”.

basic13Kilka opcji noszenia
Możemy ją na szybko zarzucić na przedramię, wygodnie przewiesić jak listonoszkę albo przypiąć do wózka, za pomocą specjalnych uchwytów. Wiele opcji, bo Mama i Dziecko mają wiele potrzeb.

Przewijak
Przenośny przewijak, który wchodzi w skład torebki, jest nie tylko przydatny w spacerowej trasie ale także idealnie mieści się w torebce. Niepozorny, nie wadzi nam na krótszych spacerach, a mimo to zawsze jest pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *