Jak wybrać strój kąpielowy?

Alicja Konarska/ 27 czerwca, 2016/ MODA/ 2 comments

Strój kąpielowy to jedna z niezbędnych rzeczy podczas wakacji. Morze, basen, jezioro… nie ważne co wybierzesz… musisz wyglądać obłędnie w stroju kąpielowym. Tylko jak wybrać strój idealny? No i dzisiaj będzie właśnie o tym. Każda z nas ma inną figurę, inne mankamenty ciała i inne potrzeby. Jednak na pewno istnieje idealny strój kąpielowy dla każdej z nas. Ja największą oferte strojów kąpielowych znalazłam na https://bikinarium.pl/ . Tak… jestem maniaczką zakupów internetowych.

Jednoczęściowy
jednoczesciowyPrzez długi czas zdecydowanie przeze mnie niedoceniany. Bo fakt jest taki, że równomiernej opalenizny nam nie zapewni, ale… No właśnie, jest idealny do wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Zapewnia komfort, bo nie ma szans żeby nam się coś rozwiązało czy spadło. Dodatkowo to ochrona, przed otarciami, a nawet na zjeżdżalni można się skaleczyć. No i są idealne pod kamizelkę przy bardziej ekstremalnych sportach wodnych.

Niby jednoczęściowe
nibyjednonibyjednoc
No inaczej tego nie umiałam określić. Strój kąpielowy, który jest jedno częściowy, jednak odsłania plecy i boczki. Zasłania jedynie kluczową część brzucha, tą która może być naszą piętą Achillesową. Po porodzie, rozstępy i rozciągnięta skóra na brzuchu to zdecydowanie niezbyt apetyczny widok. Jednak jest szansa, że tego typu strój zasłoni wszystko co nie powinno być widoczne dla postronnych. Uwydatniając to wszystko co kobiece i piękne.

Dwuczęściowy
dwu1 dwu2 dwu3

Chyba najbardziej popularny aktualnie rodzaj stroju. Strój kąpielowy idealny do opalania i do sportów plażowych. Jednak jeśli planujemy wakacje nad morzem. Warto zaopatrzyć się w kilka różnych strojów. Różnych ze względu na ramiączka i kształt miseczki. Dzięki takiej różnorodności nasza opalenizna będzie maksymalnie równomierna.

Trzyczęściowy
trzyKiedy cenisz sobie różnorodność i wygodę. Fajna opcja nie tylko na plaże. Jeśli spędzasz wakacje w nadmorskim klimacie i doskwierający upał wręcz wymusza skąpy strój. Zawsze lepiej jest przejść się poza plażą w spodenkach od stroju niż w majtkach.

Share this Post

2 Comments

  1. Przydałoby się więcej konkretów w artykule 🙂

  2. Dobry strój kąpielowy to połowa sukcesu. Warto mieć również odpowiednią odzież np. z hurtowni odzieży damskiej sosimply.pl. Lepiej postawić na wygodę i komfort, a dopiero poźniej na styl 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*